Manželské večery sú tu znovu – Reštartujte si manželstvo, alebo načerpajte silu

Ste manželmi len chvíľu, alebo to spolu ťaháte už dlhé desaťročia? V Piešťanoch sa opäť budú konať Manželské večery, kde si môžete reštartovať svoje manželstvo, alebo načerpať nové sily a energiu do jeho budovania. Stretnutia sa konajú pod záštitou Centra pomoci pre rodinu.

 

Kurz pozostáva z ôsmych stretnutí, kde záverečné je poňaté ako slávnostné a môžete si naň pozvať svojich hostí. Určené všetkým manželským párom, ktoré na sebe chcú pracovať a spoločne investovať do svojho vzťahu. Nezáleží na tom, či v manželstve žijete menej ako dva roky alebo viac ako tridsať rokov. Ak máte pekné manželstvo, kurz vám pomôže ďalej ho zlepšiť a posilní vaše dobré návyky.

Manželstvo je dar, ktorý treba chrániť ako najcennejší poklad. Aby však manželstvo aj dobre fungovalo, je potrebné ho udržiavať ako dobre namazaný stroj a rozvíjať ho, aby sme sa v ňom cítili čo najšťastnejšie,“ pozýva Denis Kristek, jeden z piešťanských organizátorov. „Stretnutia vždy začínajú výbornou večerou pri sviečkach v príjemnom prostredí, po ktorej nasleduje prednáška. Každé stretnutie je príležitosťou, kedy sa môžu manželia spolu rozprávať nie len o téme večera, ale aj o dôležitých otázkach, na ktoré v rýchlosti bežného dňa nie je čas. Všetko prebieha v intímnom prostredí a priateľskej atmosfére. Súkromie každého páru je rešpektované a skupinová diskusia nie je súčasťou kurzu,“ približuje.

Manželské večery budú na zaujímavé témy

Témy, ktoré sa budú preberať sú viac ako aktuálne a veľmi inšpiratívne. Začína sa prednáškou Vybudovať pevné základy a nasledujú ďalšie Umenie komunikácie, Riešenie konfliktov, Sila odpustenia, Rodičia a svokrovci, Dobrý sex a Láska v akcii. Záverečné ôsme stretnutie má slávnostný charakter a môžete sa tešiť na prekvapenie počas neho.

Stretnutia štartujú 26. marca a budú bývať každý utorok od 17:30 h do cca 20:00 h v priestoroch Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch.

Prihlásiť sa môžete kontaktom cez email deniskristek@gmail.com.