Videokanál

Vystúpenia v NRSR

Videá

4.9.2020 Slávnostné fanfáry na úvod 65. music festivalu Piešťany v podaní Corni di Bratislava

Dnes večer za kultúrou. Slávnostné fanfáry na úvod 65. music festivalu Piešťany

Uverejnil používateľ Lucia Drábiková, poslankyňa NRSR za OĽANO Piatok 4. septembra 2020

28.8.2020 Oslavy 76. výročia SNP v Trnave a v Piešťanoch

Dnes sme si pripomenuli 76. výročie SNP v Trnave a doma v Piešťanoch.

Som nesmierne vďačná, že môžeme žiť v slobodnej krajine. Patrí za to vďaka všetkým, ktorí neváhali a obetovali svoje životy či zdravie.Aj dnes zvádzame mnohé boje o našu vlasť, síce našťastie nie so zbraňami v rukách, ale predsa ju musíme brániť. Brániť pred zlodejmi, pred ľuďmi, ktorí pre svoje výhody neváhajú urobiť čokoľvek, či pred mravným a morálnym úpadkom. Je na každom jednom z nás, či sa pridáme. Verím, že áno a spoločne to dokážeme.

Uverejnil používateľ Lucia Drábiková, poslankyňa NRSR za OĽANO Piatok 28. augusta 2020

24.6.2020 Pred Úradom vlády som spoznala mamy a otcov, ktorí sa dlhodobo nemôžu stretnúť so svojimi deťmi. Sú to smutné príbehy Verím, že spoločnými silami pomôžeme odstrániť krivdy spôsobované nevykonateľnosťou práva a korupciou.

Pred Úradom vlády som spoznala maminy a otcov, ktorí sa dlhodobo nemôžu stretnúť so svojimi deťmi. Som plná emócií, pretože som počula mnoho smutných príbehov. Verím, že spoločnými silami pomôžeme odstrániť krivdy spôsobované nevykonateľnosťou práva a korupciou. P.S. nešoférovala som pri natáčaní videa, bola som na sedadle spolujazdca, obraz je zrkadlovo obrátený

Uverejnil používateľ Lucia Drábiková, poslankyňa NRSR za OĽANO Streda 24. júna 2020