Ľudské životy treba chrániť

Priatelia, reagujem na podnety, ktoré ku mne prichádzajú. Opatrenia spojené s viacerými obmedzeniami, ktoré prijíma vláda a schvaľujeme v parlamente, sú preto, aby sme chránili ľudské životy a tiež zabránili prepadu ekonomiky.

Podobne obmedzenia v cirkevnom živote. Kristovo zmŕtvychvstanie môžeme osláviť aj doma s rodinami. Ježiš povedal, že je s nami stále a kde sa dvaja alebo traja stretnú v Jeho mene, tam je prítomný. Je to výzva na každého z nás. Ja podporujem zatvorenie kostolov, pretože ľudské životy treba chrániť.

Zatvorené kostoly nám nemôžu zabrániť oslave Kristovho Zmŕtvychvstania v srdci a v našich rodinách

Priatelia, reagujem na podnety, ktoré ku mne prichádzajú. Opatrenia spojené s viacerými obmedzeniami, ktoré prijíma vláda a schvaľujeme v parlamente, sú preto, aby sme chránili ľudské životy a tiež zabranili prepadu ekonomiky. Podobne obmedzenia v cirkevnom živote. Kristovo zmŕtvychvstanie môžeme osláviť aj doma s rodinami. Ježiš povedal, že je s nami stále a kde sa dvaja alebo traja stretnú v Jeho mene, tam je prítomný. Je to výzva na každého z nas. Ja podporujem zatvorenie kostolov, pretože ľudské životy treba chrániť.

Uverejnil používateľ Lucia Drábiková, poslankyňa NRSR za OĽANO Sobota 4. apríla 2020