Piešťanci v Rade a komisiách TTSK pre volebné obdobie 2017 – 2022.

Zastupiteľstvo TTSK zvolilo na svojom zasadnutí 20.decembra 2017 13 člennú Rada TTSK a odborné komisie.

Za piešťanský okres sa členkami Rady TTSK stali Iveta Babičová a Lucia Drábiková.  V komisiách sú poslanci zvolení za piešťanský okres zastúpení takto: Za Klub nezávislých poslancov TTSK Martin Cifra, Iveta Babičová a Remo Cicutto takto: Remo Cicutto – podpredseda Komisie pre regionálny rozvoj, cestovný ruch a cezhraničnú spoluprácu (ako podpredseda tejto komisie pôsobil aj v predošlom volebnom období, pôsobil aj v Komisii pre pozemné komunikácie a dopravu).

Martin Cifra – predseda Komisie pre zdravotníctvo a člen Sociálnej komisie, Iveta Babičová – členka Komisie pre školstvo, telesnú kultúru a kultúru (v komisii pôsobila aj v predošlom volebnom období, okrem toho bola členkou Komisie pre životné prostredie a rozvoj vidieka).

Za Klub koalície OĽANO, KDH, SAS: Alan Suchánek – člen Komisie pre zdravotníctvo  a Lucia Drábiková – podpredsedníčka Komisie pre školstvo, telesnú kultúru a kultúru, členka Komisie pre zdravotníctvo, členka Komisie pre regionálny rozvoj, cestovný ruch a cezhraničnú spoluprácu a členka Komisie pre nezlučiteľnosť funkcií.

Prehľad odborných komisií a ich členov z radov poslancov TTSK

Odborné komisie

Finančná komisia:

  1. Ing. Marián Viskupič – predseda
  2. Ľubomír Parízek – podpredseda
  3. Iván Fenes, LL.M, MBA – podpredseda
  4. Mgr. Martin Džačovský – člen
  5. Rozália Hervay – člen
  6. Krisztián Forró – člen
  7. Peter Gerhart, PhD. – člen
  8. Stanislav Chovanec – člen

Komisia hospodárenia a nakladania s majetkom:

  1. Ing. Marián Galbavý – predseda
  2. Zoltán Hájos – podpredseda
  3. Tibor Pekarčík                         – podpredseda
  4. József Berényi – člen
  5. József Menyhárt, PhD. – člen
  6. Roman Sova – člen
  7. Vladimír Butko – člen
  8. Milan Domaracký – člen

Komisia pre pozemné komunikácie a dopravu:

  1. László Bacsó – predseda
  2. Vladimír Butko – podpredseda
  3. Jozef Hazlinger – podpredseda
  4. Ladislav Polák – člen
  5. Štefan Bošnák – člen
  6. Ervin Chomča – člen
  7. Gergely Agócs – člen
  8. Zdenko Čambal – člen

Komisia pre regionálny rozvoj, cestovný ruch a cezhraničnú spoluprácu:

  1. László Biró – predseda
  2. Pavol Kalman – podpredseda
  3. Remo Cicutto – podpredseda
  4. Rozália Hervay – člen
  5. Csaba Orosz – člen
  6. Lucia Drábiková, PhD. – člen
  7. Stanislav Chovanec – člen
  8. Tibor Pekarčík – člen

Komisia pre sociálnu oblasť:

  1. Miroslav Dzurech – predseda
  2. Krisztián Forró – podpredseda
  3. Matej Lančarič – podpredseda
  4. Ladislav Polák – člen
  5. Peter Gerhart, PhD. – člen
  6. László Bacsó   – člen
  7. Martin Cifra – člen
  8. Mgr. Martin Džačovský – člen

Komisia pre školstvo, telesnú kultúru a kultúru:

  1. László Pék – predseda
  2. Lucia Drábiková, PhD. – podpredseda
  3. Ing. Marián Galbavý – podpredseda
  4. Marian Soóky – člen
  5. Csaba Orosz – člen
  6. Rastislav Mráz – člen
  7. Jozef Hazlinger – člen
  8. Iveta Babičová – člen

Komisia pre zdravotníctvo:

  1. Martin Cifra   – predseda
  2. Marian Soóky – podpredseda
  3. Ervin Chomča – podpredseda
  4. László Biró – člen
  5. Zoltán Hájos – člen
  6. Alan Suchánek – člen
  7. Branislav Kramár   – člen
  8. Lucia Drábiková – člen

Komisia pre životné prostredie a rozvoj vidieka:

  1. Matej Lančarič – predseda
  2. Gergely Agócs – podpredseda
  3. Branislav Kramár   – podpredseda
  4. Iván Fenes, LL.M, MBA – člen
  5. József Menyhárt, PhD. – člen
  6. Ing. Marián Viskupič – člen
  7. Patrik Voltmann – člen
  8. Mgr. Ľuboš Šúry – člen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *