721 166 x ďakujeme!

Verili sme vo víťazstvo. Vďaka vám sa však stalo to, v čo sme dúfali len v kútiku duše a modlili sme sa za to. OĽANO získalo nebývalo silný mandát od vás voličov. Za to vám patrí jedno obrovské a nevýslovné ĎAKUJEME.

Je to veľká zodpovednosť. Čaká nás veľa práce. Vecí, ktoré v krajine nefungujú, je neúrekom a nebude jednoduché ich dať rýchlo do poriadku. Prioritou je zastavenie rozkrádania štátu a vyvodenie zodpovednosti voči všetkým, ktorí sa ho dopúšťali. Dali ste nám svoju dôveru, ktorú verím nesklameme.

Do parlamentu sa na kandidátke OĽANO dostalo množstvo skvelých ľudí, ktorí verím vytvoria silný tím, ktorý dokáže odolávať tlakom, ktoré určite prídu. Ak chceme čistú neskorumpovanú krajinu, mnohým ľuďom zvyknutým žiť na úkor nás všetkých sa to nebude páčiť, a tak môžeme čakať silné útoky. Sme na to pripravení. Tak ako zápas za nás všetkých Igor Matovič nevzdal 10 rokov, nevzdáme to ani mi. Urobíme všetko pre to, aby sme mu pomohli zrealizovať zmenu, na ktorú ste nám vy voliči dali silný mandát.

Ďakujem všetkým takmer osemtisíc ľuďom, ktorí mi dali svoj preferenčný hlas. Je to záväzok. Nie ťaživý, ale naopak radostný. Cítila som už dlho, že mojím povolaním a poslaním je pokúsiť sa prostredníctvom politiky zmeniť veci v krajine k lepšiemu. S tým som do toho išla, že chcem odovzdať svoje vedomosti a schopnosti v prospech lepšej spoločnosti. Ďakujem všetkým, ktorí mi pomáhali v kampani, bez ktorých by som to nezvládla. Ďakujem rodine za podporu a za to, že stoja pri mne. Ďakujem všetkým za modlitby, ktoré boli vyslyšané. Teraz ich budeme potrebovať ešte viac, tak prosím neprestávajte s nimi a pomôžte nám pretvoriť Slovensko v lepšiu krajinu.